Zapisy do szkoły i przedszkola

REKRUTACJA na rok szkolny 2024-2025

Szczegóły w poniższym zarządzeniu:

WNIOSEK  O  PRZYJĘCIE  DZIECKA  DO   PRZEDSZKOLA (dostępne również w sekretariacie)

wniosek str.1

wniosek str.2

wniosek str.3

wniosek str.4

DEKLARACJA KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (dostępne również w sekretariacie)

deklaracja

Lista dzieci zakwalifikowanych i przyjętych do przedszkola została wywieszona na tablicy ogłoszeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wambierzycach.

Lista dzieci zakwalifikowanych i przyjętych do szkoły podstawowej została wywieszona na tablicy ogłoszeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wambierzycach.

KARTA  ZAPISU  DZIECKA  DO  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ (dostępne również w sekretariacie)

wniosek str.1

wniosek str.2

wniosek str. 3