AKTYWNE WAKACJE - lipiec 2020

W dniach 29.06.2020 – 10.07 2020 odbyły się zajęcia zrealizowane w ramach programu „Aktywne wakacje”. Uczniowie mieli szansę uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach rozwijających ich umiejętności i zainteresowania oraz integrujących społeczność szkolną i lokalną. Pogoda pozwoliła na realizowanie zajęć na wolnym powietrzu. Uczniowie poznali bliżej okolicę, w której mieszkają, uczyli się jak gotować potrawy lokalne i z różnych stron świata oraz rozwijali umiejętności komputerowe i plastyczne. Odbył się również piknik upamiętniający noc świętojańską i promujący czytelnictwo, zgromadził on nie tylko naszych uczniów i mieszkańców Wambierzyc, ale również turystów odpoczywających w naszej okolicy.