Zakończenie roku szkolnego 2018-2019 - 19.06.2019r.

I wreszcie nadszedł ten tak oczekiwany przez wszystkich koniec roku szkolnego. Dnia 19 czerwca cała szkoła oraz rodzice i dziadkowie naszych uczniów zebrali się na sali gimnastycznej, by wspólnie powitać wakacje. Uroczysty apel składał się z dwóch części. Najpierw nastąpiło uroczyste przemówienie p. dyrektor M. Ciechanowicz, przewodniczącego Rady Rodziców p. J. Struga oraz wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem. Po części oficjalnej Samorząd Uczniowski we współpracy z wychowawcami oraz sekcją muzyczną wystawił teatralno-muzyczne przedstawienie dla wszystkich zebranych. Po apelu rozeszliśmy się do szkoły, by w mniejszym klasowym gronie pożegnać się z wychowawcami. Dla niektórych to nie będzie długa rozłąka, gdyż niektórzy mają w planach wspólne wyjazdy i spędzanie tych letnich, wolnych od nauki dni.

WITAJCIE WAKACJE!!!