Dzień Rodziny w przedszkolu - 25.05.2022 r.

25 maja przedszkolaki miały okazję ponownie gościć w swoim przedszkolu najukochańszych rodziców.. Z okazji zbliżającego się Święta Mamy zorganizowano Piknik Rodzinny, który ze względu na warunki pogodowe odbył się w sali przedszkolnej. Nie przeszkodziło to jednak w świetnej zabawie i w miłym spędzeniu czasu. Dzieci z uśmiechem na twarzy zaprezentowały się swoim rodzicom w tańcu, w śpiewie i w wierszu. W przerwie pomiędzy występami odbył się quiz, podczas którego mamusie miały za zadanie rozpoznać się na portrecie wykonanym przez swoje dziecko. Pod koniec wręczono oczywiście własnoręcznie przygotowane przez przedszkolaki upominki oraz zaproszono wszystkich na poczęstunek.

Dziękujemy bardzo jednej z Mam za przyrządzenie babeczek oraz Paniom z biblioteki publicznej w Wambierzycach i w Radkowie za przygotowanie atrakcji jaką było malowanie twarzy.

A Mamusiom i Tatusiom życzymy wszystkiego najlepszego!